Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wesołych Świąt. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Wesołych Świąt. Pokaż wszystkie posty

28 maja 2026

Choinka 05.2026


Minął kolejny wiosenny miesiąc, nie wiadomo kiedy, nie wiadomo jak. Czas płynie nieubłaganie i nie na wszystko mam czas, ale na krzyżykowe prace zawsze, szczególnie na te świąteczne.

 Dziś coś  nietypowego, jak dla mnie: kartka z życzeniami lub obrazek. Kartek nigdy nie robiłam, bo nie umiem, ale ten mały pierniczek pasował mi na kartkę idealnie.


Skąd wzór? Gdzieś z internetu, znaleziony dawno temu. Wyszyty był częściowo i przeleżał na dnie szuflady kilka lat. Natrafiłam na niego przypadkiem szukając konkretnej kanwy.

Pierniczek był niewielki i nawet na foto nie było czasu, bo szybko się wyszywało. Dopiero jak doszyłam guziczki zrobiłam zdjęcie tej pracy.


Na Pierniczka wykorzystałam mulinę Ariadna, kolory dobierałam samodzielnie. 
Na kartkę zużyłam jasnozielony i jasnożółty brystol, kanwę z sieciówki w złote gwiazdki, kawałek zielonej wstążki i sznurek jutowy na kokardki.
Mój Pierniczek wędruje na choinkę do Karoliny.


Banerek zabawy






25 grudnia 2025

Wesołych Świąt


Dla Wszystkich Hafciarek, Artystek i Rękodzielniczek:

Wesołych Świąt, 

Pięknej choinki,

Spokojnej atmosfery,

Pomysłów na piękne prace 

i do zobaczenia, nie tylko na blogach.



Wielkanocna pisanka

Wielkanoc minęła już dawno i wszyscy o niej zapomnieli, ale nie ja. Miałam niedokończoną pisankę, którą robiłam z Klubem Twórczych Mam i co...