Wiosennego misia zgłaszam do zabawy u Karoliny "Sezon na haft II".
Joanna. Mieszkam w Koninie, interesuję się robótkami ręcznymi, najbardziej haftem krzyżykowym. Lubię czytać książki, fotografować i jeździć na rowerze. Jestem szczęśliwą właścicielką kota Psikusa.
Wielkanoc minęła już dawno i wszyscy o niej zapomnieli, ale nie ja. Miałam niedokończoną pisankę, którą robiłam z Klubem Twórczych Mam i coricamo.pl. I wreszcie ją skończyłam.
Wzór przedstawiał kaczuszkę, wśród pisanek i konwalii. Z tej samej serii jest kurczaczek, zając i baranek, które czekają w kolejce do wyhaftowania.
Obiecałam sobie zrobić je wszystkie w tym roku i mam nadzieję obietnicy dotrzymać.
Hafcik wydawał się prosty, ale konwalie trochę mną szarpnęły. Malutkie dzwoneczki i backstitche na nich. Ciężko było, ale się udało.
Dziś nie będzie o hafcie, dziś będzie o Komunii Świętej.
Klub Twórczych Mam organizuje wyzwanie cykliczne "Komunia".
To się pochwalę wiankami komunijnymi, które robiłam dla córki mojej koleżanki.
Pierwszy z żywych kwiatów, margerytek na mszę komunijną.
Kolejny Teddy miś, wyhaftowany w ramach zabawy u Karoliny, "Sezon na haft II". Tutaj odsłona wiosenna. Wzór znaleziony w ...