24 października 2025

Lisek i motylek


Ostatnia odsłona "Liska" na blog "Klub Twórczych Mam". Nie ukończyłam obrazka. Mam tylko mniejsze pół liska i całego motylka, ale mam jeszcze tydzień na ukończenie mojego dzieła, 






Wzorek jest śliczny. Projekt od coricamo.pl. Mulina DMC.

Dziękuję za możliwość udziału w wyzwaniu. 

Jeśli będą następne, chętnie się zgłoszę. 

Banerek wyzwania.






 

2 komentarze:

Dziękuję wszystkim za odwiedzenie mojej strony i pozostawione komentarze.
Pozdrawiam hafciarsko.

Wielkanocna pisanka

Wielkanoc minęła już dawno i wszyscy o niej zapomnieli, ale nie ja. Miałam niedokończoną pisankę, którą robiłam z Klubem Twórczych Mam i co...